• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт перев’язувального кабінету хірургічного відділення (мала операційна) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ac3c73f92e4245e0aa6027ea3e6fcba9
Внутрішній номер закупівлі: 29656546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-012685-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 17:32 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 17:32 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 12:03
Період кваліфікації: 07.07.2026 00:00 - 07.07.2026 09:39
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт перев’язувального кабінету хірургічного відділення (мала операційна) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112