-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до дробарки СМ-16
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012389-a
Завершена
460 333.32
UAH без ПДВ
Номер:
5d11989cdaf2402c869bf2b769c835a9
Внутрішній номер закупівлі:
29656245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012389-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 333.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 17:02 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 17:02 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:14
Період кваліфікації:
03.07.2026 00:00 - 07.07.2026 09:37
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 333.32 Запасні частини до дробарки СМ-16