• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вироби з вольфраму (пруток)

Завершена

356 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b772fb23807146b5ac296bba44026d94
Внутрішній номер закупівлі: 29656018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-012167-a   
Замовник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Пугін Дмитро Олександрович 380504707370 dmitrpugin@gmail.com http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14750000-3 Кадмій, лютецій, гафній, тантал і вольфрамАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 356 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:49 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:49 - 03.07.2026 18:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:30
Період кваліфікації: 03.07.2026 18:00 - 07.07.2026 15:37
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴356 000.00 Вироби з вольфраму (пруток)