-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 52/1 в кількості 1 (одна) одиниця
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012097-a
Завершена
1 790 004.00
UAH без ПДВ
Номер:
31e1b22ec9f34239bfe234bff513d699
Внутрішній номер закупівлі:
29655971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012097-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Митникова +380949464740 34674154m@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 790 004.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:45 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:45 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 15:07
Період кваліфікації:
10.07.2026 00:00 - 15.07.2026 14:27
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 790 004.00 Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 52/1 в кількості 1 (одна) одиниця