-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри тонкого очищення (НЕРА-фільтри та фільтри класу F7))
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012076-a
Торги відмінено
1 396 758.00
UAH з ПДВ
Номер:
c19c36b3861d486fb72d4dba47b9b137
Внутрішній номер закупівлі:
29655925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012076-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 396 758.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:44 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:44 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
09.07.2026 13:53 - 09.07.2026 14:22
Період кваліфікації:
09.07.2026 14:22 - 17.07.2026 13:39
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1cf2696bc25f492f940b8227a8c896ec
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
За результатами розгляду та оцінки пропозицій поданих в процедурі закупівлі за «ДК 021:2015: 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри тонкого очищення (НЕРА-фільтри та фільтри класу F7)», унікальний номер оголошення, присвоєний електронною системою закупівель UA-2026-06-25-012076-a (далі – Процедура закупівлі) рішенням уповноваженої особи Замовника від 17.07.2026 переможцем Процедури закупівлі було визначено учасника ТОВ «АЕРОФІЛЬТР» та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Разом з тим, зведені відомості про рішення органів Комітету про визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та накладення штрафу, станом на 16.07.2026, містили інформацію стосовно суб’єкта господарювання, що вчинив порушення - учасника Процедури закупівлі - ТОВ «АЕРОФІЛЬТР» (ЄДРПОУ 40192921) - № рішення у справі: 60/140-р/к, дата рішення у справі: 16 липня 2026 року, орган АМКУ, що прийняв рішення: Адмінколегія Північного міжобласного ТВ (файли із Зведеними відомостями від 16.07.2026 додаються).
Згідно з підпунктом 4 пункту 47 Особливостей Замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в разі, коли суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.
Враховуючи викладене, наявним є факт виявлення порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме приписів пункту 47 Особливостей та неможливість усунення зазначеного порушення на даному етапі проведення Процедури закупівлі.
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, наявні підстави для відміни процедури закупівлі за «ДК 021:2015: 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри тонкого очищення (НЕРА-фільтри та фільтри класу F7)», унікальний номер оголошення, присвоєний електронною системою закупівель UA-2026-06-25-012076-a .
У разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Враховуючи викладене, відповідно до пп. 47, 50 Особливостей
ВИРІШЕНО:
1. Відмінити процедуру закупівлі за «ДК 021:2015: 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри тонкого очищення (НЕРА-фільтри та фільтри класу F7)», унікальний номер оголошення, присвоєний електронною системою закупівель UA-2026-06-25-012076-a на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави відміни Процедури закупівлі.
Період оскарження:
24.07.2026 11:13 - 04.08.2026 00:00
Дата опублікування:
24.07.2026 11:13
Дата виконання:
04.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 396 758.00 ДК 021:2015: 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри тонкого очищення (НЕРА-фільтри та фільтри класу F7))