-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект кабелів коаксіальних RG-8 Eriksson TZC 500/32 30м
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012025-a
Завершена
154 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
b063e6fe7dfe4fb8a195876e35155818
Внутрішній номер закупівлі:
29655898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012025-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108913
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Плєсцова +380312695372 gunp_zak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44322000-3 Кабельне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
154 080.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект кабелів коаксіальних RG-8 Eriksson TZC 500/32 30м
Кількість
16 комплект
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, Закарпатська область, Закарпатська область
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кравчук Світлана Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2821222867
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
154 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 16:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2acac0ac0a9a466b94a34125d6739b08
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-25-012025-a-a1
Постачальник:
Кравчук Світлана Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2821222867
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
419
Сума договору:
154 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.06.2026 16:41
Статус:
Виконаний