• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Дефектоскоп ультразвуковий – 38340000-0)

Торги відмінено

800 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a482e2afb4444edac00e8668087fdaa
Внутрішній номер закупівлі: 29655893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-012037-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:43 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:43 - 03.07.2026 08:00
Аукціон: з 06.07.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 01c388940cbe4fbe97d63fb88d8cabe8
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару.
Період оскарження: 29.06.2026 17:03 - 10.07.2026 00:00
Дата опублікування: 29.06.2026 17:03
Дата виконання: 10.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴800 000.00 ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Дефектоскоп ультразвуковий – 38340000-0)