-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE (9S7-16R831-3431)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-011943-a
Завершена
91 799.00
UAH без ПДВ
Номер:
f2afea4d11904f4998af5f8832fbb4bc
Внутрішній номер закупівлі:
29655842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-011943-a
Замовник:
Військова частина 3052 Національної гвардії України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803781
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно пп.2 п. 9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану Затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1275, а саме: "2) у разі відміни державним замовником спрощеної закупівлі, у тому числі частково (за лотом), внаслідок відсутності учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю, а сума державного контракту (договору), що укладається, не повинна перевищувати очікувану вартість, визначену державним замовником в оголошенні про спрощену закупівлю;"
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-009338-a
Очікувана вартість:
91 799.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE (9S7-16R831-3431)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
91 799.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
099ff51f31404fe3b8ad1c4fdb29b233
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-25-011943-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
25/52/5-73/2026
Сума договору:
91 799.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE (9S7-16R831-3431): 45 899.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.06.2026 16:00
Статус:
Підписаний