-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Обладнання для догляду за дорогами (солерозкидач та відвал снігоприбиральний) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34920000-2 «Дорожнє обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-011790-a
Завершена
18 271 412.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6c003ff2ed74ad8b78826888484216d
Внутрішній номер закупівлі:
29655656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-011790-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вербицька +380487882089 iryna.verbytska.2806@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 271 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:32 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:32 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:21
Період кваліфікації:
03.07.2026 00:00 - 06.07.2026 16:49
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 271 412.00 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Обладнання для догляду за дорогами (солерозкидач та відвал снігоприбиральний) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34920000-2 «Дорожнє обладнання»