• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

(ДК 021:2015 - 09110000-3) Вугілля кам'яне марки ДГ (50-100) та Г(Г2)(50-100)

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178; технічні, якісні характеристики в Додатку 2 до ТД. Сума без ПДВ - 1758013 грн. ПДВ 20% - 351602 грн.

Торги відмінено

1 758 013.00 UAH без ПДВ
Номер: cd005927cffa46dbaef9bff63ddaed03
Внутрішній номер закупівлі: 29655262
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-011383-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лариса Горова +380669354813 popelnaste_cozu@ukr.net https://vopopelnaste.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 758 013.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:17 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:17 - 26.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:07

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 4a9fbb20aaa14086a6af5069dbcfee5a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення процедури закупівлі за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 09110000-3 Вугілля кам'яне (марки ДГ (50-100) та Г(Г2)(50-100)) встановлено наявність порушення, усунення якого є неможливим. Рішенням Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України № 8379-р/пк-пз від 09.07.2026 встановлено, що Замовником передбачено закупівлю кам'яного вугілля марки Г(Г2)(50-100), при цьому ДСТУ 7146:2010 не передбачає показників для вугілля марки саме Г(Г2). Разом із тим предмет закупівлі та його найменування були визначені Замовником відповідно до річного плану закупівель, в якому зазначено: «Вугілля кам'яне марки ДГ (50-100) та Г(Г2)(50-100)». Усунення виявленого порушення шляхом виключення позначення «(Г2)» із тендерної документації призведе до невідповідності між предметом закупівлі, визначеним у річному плані закупівель, та предметом закупівлі, що фактично закуповується в межах оголошеної процедури. Водночас внесення змін до річного плану закупівель з метою приведення його у відповідність до вимог рішення органу оскарження після оголошення процедури закупівлі фактично змінює характеристики та найменування предмета закупівлі, що не дозволяє усунути встановлене порушення в межах уже розпочатої процедури. Таким чином, порушення, встановлене рішенням АМКУ № 8379-р/пк-пз від 09.07.2026, не може бути усунуте без зміни предмета закупівлі, визначеного річним планом закупівель та оголошеною процедурою закупівлі, що є підставою для відміни торгів відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, а саме у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Враховуючи, що усунення порушення потребує зміни найменування та характеристик предмета закупівлі, визначених у річному плані закупівель та оголошенні про проведення процедури, Замовник дійшов висновку про неможливість усунення виявленого порушення в межах даної процедури закупівлі та необхідність її відміни.
Період оскарження: 21.07.2026 16:27 - 01.08.2026 00:00
Дата опублікування: 21.07.2026 16:27
Дата виконання: 01.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 758 013.00 (ДК 021:2015 - 09110000-3) Вугілля кам'яне марки ДГ (50-100) та Г(Г2)(50-100)