-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт, улаштування найпростішого укриття для захисту у випадках надзвичайних ситуацій за адресою: вул. Жовтнева, 13, селище Калинівка Броварського району Київської області. Додаткові роботи
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-011168-a
Торги не відбулися
8 481 822.80
UAH з ПДВ
Номер:
3b4725862b14414fba631fed1c21163a
Внутрішній номер закупівлі:
29655030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-011168-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 481 822.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:10 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:10 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 13:36 - 15.07.2026 13:59
Період кваліфікації:
15.07.2026 13:59 - 23.07.2026 16:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 481 822.80 Капітальний ремонт, улаштування найпростішого укриття для захисту у випадках надзвичайних ситуацій за адресою: вул. Жовтнева, 13, селище Калинівка Броварського району Київської області. Додаткові роботи