-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет біології) № 341 Вараського ліцею №5 Вараської міської ради за адресою: Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 36
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-010933-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
332c3c9e41b64ca69ef1877b459582f3
Внутрішній номер закупівлі:
29654808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-010933-a
Замовник:
Вараський ліцей №5 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33351492
-
Адреса:
34402, Україна, Рівненська область, Вараський район місто Вараш, Вараш мікрорайон, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромась Марина Василівна +380674901467 zakupivli_5240@varash.rv.gov.ua http://znz5.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:04 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:04 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:14
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 06.07.2026 09:36
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет біології) № 341 Вараського ліцею №5 Вараської міської ради за адресою: Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 36