-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Огорожа секційна
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-010909-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d88c197bf3244fe3a263d76090a48644
Внутрішній номер закупівлі:
29654786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-010909-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:00 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:00 - 03.07.2026 09:00
Аукціон:
з 06.07.2026 11:35
Період кваліфікації:
03.07.2026 09:00 - 03.07.2026 14:18
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Огорожа секційна