• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Маршрутизатор

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: bc2b9033fc4647ad992e6fa1b551a25f
Внутрішній номер закупівлі: 29654659
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-010740-a   
Замовник: Військова частина А0351
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-06-02-012024-a
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маршрутизатор Netgear Nighthawk M1‎ (MR1100-2A1NAS) 2G/3G/4G/LTE
Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання 25.06.2026 - 20.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОРОЖБІНА ЛЮДМИЛА ПАВЛІВНА
Ціна пропозиції 7 672.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 15:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 019bed40295f41cbbd9720793dc24e17
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-25-010740-a-a1
Постачальник: ВОРОЖБІНА ЛЮДМИЛА ПАВЛІВНА
Номер договору: 82/26
Сума договору: 7 672.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Маршрутизатор Netgear Nighthawk M1‎ (MR1100-2A1NAS) 2G/3G/4G/LTE: 7 672.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.06.2026 15:51
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 82 від 25062026.pdf