-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009840-a
Завершена
2 227 489.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c67789d3a1f48398591f3f63c395b46
Внутрішній номер закупівлі:
29653695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009840-a
Замовник:
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489291
-
Адреса:
02064, Україна, Київська область, Київ, вулиця Милославська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелінський Віталій 380675722727 tender293zv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Підстава для здійснення закупівлі без використання електронної системи
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 року, закупівля може здійснюватися шляхом укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі, коли:
"відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом".
Обставини справи
Предмет закупівлі: Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7.
Замовником було оголошено відкриті торги з ідентифікаторами:
№ Ідентифікатор закупівлі в Prozorro Дата оголошення Результат
1 UA-2026-06-10-006434-a 10.06.2026 Відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції
2 UA-2026-05-27-011442-a 27.05.2026 Відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції
Таким чином, двічі не відбулися відкриті торги через відсутність учасників, що є прямою підставою для (укладення договору без використання електронної системи).
Відповідність умов договору вимогам тендерної документації
Згідно з вимогами підпункту 6 пункту 13 Особливостей, предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору, а також вимоги до суб'єкта господарювання не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації відмінених торгів.
Сума договору не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошеннях про проведення відкритих торгів.
Вибір учасника та обґрунтування
З метою виконання робіт та на підставі попереднього вивчення ринку, Замовником розглянуто пропозицію наступного суб'єкта господарювання:
Приватне підприємство «Дім-Буд» Код ЄДРПОУ: 34354871
Обґрунтування вибору:
Пропозиція Приватного підприємства «Дім-Буд» (код ЄДРПОУ: 34354871) повністю відповідає технічній документації, вимогам тендерної документації та кошторисній частині проекту. Учасником надано всі необхідні документи, що підтверджують його кваліфікацію, досвід виконання аналогічних робіт та відповідність предмету закупівлі.
Рішення
На підставі викладеного, керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей (Постанова КМУ №1178):
1. Укласти договір про закупівлю з Приватним підприємством «Дім-Буд» (код ЄДРПОУ: 34354871) на виконання робіт з поточного ремонту приміщень (класи) та місць загального користування по об'єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7 без використання електронної системи закупівель.
2. Визначити відповідальну особу за підготовку та підписання договору.
3. Оприлюднити в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, разом з:
1. договором про закупівлю та додатками до нього;
2. цим обґрунтуванням підстави для здійснення закупівлі.
Очікувана вартість:
2 227 489.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.06.2026 - 25.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Дім-Буд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34354871
-
Контактна особа:
Муренко Євген Миколайович 380500503511 dimbud-info@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Іллєнка,12
Ціна пропозиції
2 227 489.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 15:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c13a78423ea147e1b499c301da5b4bd0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-25-009840-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Дім-Буд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34354871
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Іллєнка,12
Номер договору:
293/52
Сума договору:
2 227 489.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7: 2 227 489.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний