-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення ( код ДК 021:2015-34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009029-a
Торги не відбулися
1 809 612.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f09078ddef8466aa78e2872080ec698
Внутрішній номер закупівлі:
29653134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009029-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вікторія Мороз +380932870364 vgz02410@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 809 612.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:58 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:58 - 03.07.2026 11:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:45
Період кваліфікації:
03.07.2026 11:00 - 09.07.2026 09:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 809 612.00 Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (ДК 021:2015-34110000-1 «Легкові автомобілі»)