-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач захисного шару бетону із перетворювачем – 38340000-0)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-008745-a
Торги не відбулися
46 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
2067830835be4411a3970d6118ca52d8
Внутрішній номер закупівлі:
29652619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-008745-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:49 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:49 - 03.07.2026 08:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 800.00 ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач захисного шару бетону із перетворювачем – 38340000-0)