-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріпильні деталі: шайби, болти і гайки
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-008467-a
Торги не відбулися
62 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
c296c141576c40339679a4d9303ac8d1
Внутрішній номер закупівлі:
29652341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-008467-a
Замовник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Полякова Лілія Вадимівна 380977649046 l.poliakova@voda.pl.ua http://voda.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:40 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:40 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 150.00 Кріпильні деталі: шайби, болти і гайки