-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги із дієтичного харчування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-008337-a
Завершена
936 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
805b0afeedab43a68639191ab6136f69
Внутрішній номер закупівлі:
29652208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-008337-a
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999559
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Лікаря Богаєвського, буд. 60/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кривцун +380536756235 olga.kryvtsun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
936 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:36 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:36 - 03.07.2026 09:00
Аукціон:
06.07.2026 15:16 - 06.07.2026 15:39
Період кваліфікації:
06.07.2026 15:39 - 17.07.2026 14:36
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴936 650.00 Послуги із дієтичного харчування пацієнтів