-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (вогнегасники в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-008256-a
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (вогнегасники в асортименті)
Торги не відбулися
1 208 521.00
UAH з ПДВ
Номер:
9df58e052b784de884b531f86cd5ba1b
Внутрішній номер закупівлі:
29652135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-008256-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 208 521.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:43 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:43 - 07.07.2026 12:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 208 521.00 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (вогнегасники в асортименті)