• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реактиви лабораторні)

Завершена

559 125.34 UAH з ПДВ
Номер: c3ba65c76c49462990c85bfe577dcf30
Внутрішній номер закупівлі: 29651306
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-007430-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Філь +380463146342 nataliiafil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 559 125.34 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 14:02 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 14:02 - 03.07.2026 10:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:30
Період кваліфікації: 03.07.2026 10:00 - 06.07.2026 14:31
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴559 125.34 ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реактиви лабораторні)