-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-007422-a
Завершена
2 664 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
18b7301ac5de45c08faa68b57cc2d4a3
Внутрішній номер закупівлі:
29651293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-007422-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Відділ з публічних закупівель 380502278896 KPTSTENDER@UKR.NET http://www.kpts.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 664 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:14 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:14 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 14:05 - 06.07.2026 14:28
Період кваліфікації:
06.07.2026 14:28 - 08.07.2026 10:01
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 664 500.00 Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)