-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-412_18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу (Килимок електрогазозварника)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-007253-a
Завершена
150 290.00
UAH без ПДВ
Номер:
7311b51da3fa4383b2d0888dc13478c4
Внутрішній номер закупівлі:
29651126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-007253-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія ЯЦУН +380532515811 viktoriia.yatsun@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 13:54 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 13:54 - 03.07.2026 15:00
Аукціон:
06.07.2026 14:25 - 06.07.2026 14:54
Період кваліфікації:
06.07.2026 14:54 - 21.07.2026 10:38
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 290.00 18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу (Килимок електрогазозварника)