-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-007160-a
Торги не відбулися
26 835.85
UAH без ПДВ
Номер:
55639b0ac61442849d9629a271909b60
Внутрішній номер закупівлі:
29651038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-007160-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 835.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 13:50 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 13:50 - 03.07.2026 17:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 835.85 Лот 1. Послуги з відновлення та заправки картриджів