• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні витратні матеріали

Торги не відбулися

448 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5bb10782c63b4e9799f9be72f1455edb
Внутрішній номер закупівлі: 29650830
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-006955-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 3122
Контактна особа: Макаренко Олександр Вікторович 380980024847 apteka3122@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 448 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 13:41 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 13:41 - 03.07.2026 13:00
Аукціон: з 06.07.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴448 000.00 Лот 1. Стоматологічна продукція