• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні побутові прилади

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

119 821.00 UAH з ПДВ
Номер: 307664dfdba74fa9be109bf5de9366fd
Внутрішній номер закупівлі: 29650744
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-006873-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
Контактна особа: Шульга Альона +380535421603, +380991599177 voms_misto@meta.ua https://gdc.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 119 821.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 13:51 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 13:51 - 03.07.2026 01:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴119 821.00 Електричні побутові прилади