-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профілометр-профілограф лабораторний TS-7 або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-006505-a
Торги не відбулися
228 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
14498d1689cf47f18407b4038ea8f1a5
Внутрішній номер закупівлі:
29650378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-006505-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com https://bdpu.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 13:16 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 13:16 - 03.07.2026 14:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 900.00 Профілометр-профілограф лабораторний TS-7 або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин.