• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник

Торги не відбулися

7 733.00 UAH з ПДВ
Номер: 1f7e34367b9140f48f8853b4da8d5c20
Внутрішній номер закупівлі: 29650029
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-006152-a   
Замовник: Пенітенціарна академія України
Контактна особа: Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 733.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 12:56 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 12:56 - 03.07.2026 08:00
Аукціон: з 06.07.2026 15:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 733.00 Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник