-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зварювальний апарат
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-005765-a
501 (508)_42660000-0
Завершена
156 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
934dbd308a6241348d8cd19d1e1ade7f
Внутрішній номер закупівлі:
29649641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-005765-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 12:35 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 12:35 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
03.07.2026 13:33 - 03.07.2026 13:56
Період кваліфікації:
03.07.2026 13:56 - 09.07.2026 17:45
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 000.00 Зварювальний апарат