• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет хімії) № 335 Вараського ліцею №5 Вараської міської ради за адресою: Рівненськаобласть, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 36

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b67575a753324aedbce4e95456993760
Внутрішній номер закупівлі: 29649330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-005463-a   
Замовник: Вараський ліцей №5 Вараської міської ради
Контактна особа: Ромась Марина Василівна +380674901467 zakupivli_5240@varash.rv.gov.ua http://znz5.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 12:23 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 12:23 - 03.07.2026 00:00
Аукціон: з 03.07.2026 11:05
Період кваліфікації: 03.07.2026 00:00 - 03.07.2026 10:25
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет хімії) № 335 Вараського ліцею №5 Вараської міської ради за адресою: Рівненськаобласть, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 36