-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел забруднення на станції другого підйому в с. Дем'янів Бурштинської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Реконструкція». Коригування в рамках проєкту “Чиста вода для всіх”, що впроваджується в рамках Програми “Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-004716-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
28 532 461.00
UAH без ПДВ
Номер:
dc08d41d674542248f896a87ae7fb3da
Внутрішній номер закупівлі:
29648600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-004716-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Версон Ольга Миколаївна 380669537399 br-mradaek@ukr.net http://burshtyn-rada.if.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
28 532 461.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 11:46 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 11:46 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:33
Період кваліфікації:
з 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 532 461.00 Заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел забруднення на станції другого підйому в с. Дем'янів Бурштинської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Реконструкція». Коригування