-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління небезпечними медичними відходами.
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003857-a
Завершена
264 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
0d89575300434cc4bbcbf4dddf9a810c
Внутрішній номер закупівлі:
29647754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003857-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №10" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993931
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ будинок 59-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Солдатенкова +380677236731 soldatenkova_pen@ukr.net https://kmkl10.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
264 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 11:29 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 11:29 - 03.07.2026 11:15
Аукціон:
з 06.07.2026 13:52
Період кваліфікації:
03.07.2026 11:15 - 06.07.2026 12:54
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 900.00 Послуги з управління небезпечними медичними відходами.