-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Іванківське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003284-a
Завершена
1 157 730.00
UAH без ПДВ
Номер:
f0aaa41241204164b499cac330589d06
Внутрішній номер закупівлі:
29647173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003284-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 157 730.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 10:56 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 10:56 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
03.07.2026 13:58 - 03.07.2026 14:21
Період кваліфікації:
03.07.2026 14:21 - 08.07.2026 11:18
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 157 730.00 Лісозаготівельні послуги