-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту мотору Р200-SMH)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003208-a
Торги не відбулися
68 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb26817079c34544a2e20de0c31f3425
Внутрішній номер закупівлі:
29647111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003208-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
68 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 10:55 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 10:55 - 03.07.2026 09:00
Аукціон:
з 06.07.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 400.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту мотору Р200-SMH)