-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003063-a
Місцезнаходження замовника: вул. Круп’ярська, 27, м. Львів, Україна, 79014. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Завершена
481 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e894145f8a2847d29c3e9b9eb611c38e
Внутрішній номер закупівлі:
29646968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003063-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501853
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул.Круп'ярська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пшигроцька Роксолана Андріївна +380322601413 roksolana213@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
481 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 11:48 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 11:48 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
03.07.2026 12:12 - 03.07.2026 12:35
Період кваліфікації:
03.07.2026 12:35 - 15.07.2026 09:45
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴481 000.00 Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)