-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-408_31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (ДБЖ для мережевого обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-001449-a
Завершена
3 874 567.46
UAH без ПДВ
Номер:
ffec9ea148bd4dcbb76917e166819242
Внутрішній номер закупівлі:
29645348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-001449-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій АТАМАСЬ +380674030319 oleksii.atamas@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 874 567.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 09:46 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 09:46 - 12.07.2026 15:00
Аукціон:
13.07.2026 11:43 - 13.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
13.07.2026 12:06 - 06.08.2026 10:14
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 874 567.46 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (ДБЖ для мережевого обладнання)