-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежні двері
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-001030-a
Завершена
126 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a75c8b0a8284dc7b15754fbd229b905
Внутрішній номер закупівлі:
29644927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-001030-a
Замовник:
Дослідницький центр науково-технічної інформації та технічних досліджень при Національній поліції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24522007
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Павло Владиченко +380971282030 vladuk_83@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 09:26 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 09:26 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
03.07.2026 13:22 - 03.07.2026 13:45
Період кваліфікації:
03.07.2026 13:45 - 07.07.2026 10:25
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 000.00 Протипожежні двері