-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт частини фасаду Раківської гімназії філії Воютицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Ігор Добровольського Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (завершення)», ДК 021:2015:45450000 – 6 «Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013641-a
Завершена
1 416 028.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa56a2ffba394a59ace2c205a9a66d7f
Внутрішній номер закупівлі:
29643567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013641-a
Замовник:
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370030
-
Адреса:
81457, Україна, Львівська область, Бісковичі, Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремко Михайло Михайлович 380677711787 biscovytchi.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 416 028.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 20:55 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 20:55 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:48
Період кваліфікації:
03.07.2026 00:00 - 06.07.2026 16:06
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 416 028.00 «Поточний ремонт частини фасаду Раківської гімназії філії Воютицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Ігор Добровольського Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (завершення)», ДК 021:2015:45450000 – 6 «Інші завершальні будівельні роботи»