• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бокс перчаточний лабораторний

501 (БФ)_39180000-7

Завершена

4 274 000.00 UAH з ПДВ
Номер: dbf0a0585b4043a19584ec5926b140db
Внутрішній номер закупівлі: 29643214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-013289-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 274 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 18:17 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 18:17 - 06.07.2026 00:00
Аукціон: 06.07.2026 13:09 - 06.07.2026 13:32
Період кваліфікації: 06.07.2026 13:32 - 14.07.2026 17:17
Період завантаження договору: 20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 274 000.00 Бокс перчаточний лабораторний