• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шафи витяжні лабораторні

501 (БФ)_39180000-7

Завершена

207 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ecb3269b7c8244289bd4580185c181a0
Внутрішній номер закупівлі: 29642969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-013044-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 17:38 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 17:38 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 13:49
Період кваліфікації: 02.07.2026 00:00 - 03.07.2026 18:43
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴207 000.00 Шафи витяжні лабораторні