-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт електромереж та електрообладнання у Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №156 за адресою: вулиця Зодчих, 40-А у Святошинському районі м. Києва (код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-012229-a
Торги не відбулися
356 590.00
UAH з ПДВ
Номер:
701d59bd9a3c4f81a9bb9f1e638065bb
Внутрішній номер закупівлі:
29642155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-012229-a
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 sv.tender106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
356 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 16:58 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 16:58 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:05
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 09.07.2026 14:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴356 590.00 Поточний ремонт електромереж та електрообладнання у Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №156 за адресою: вулиця Зодчих, 40-А у Святошинському районі м. Києва (код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи)