-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-011892-a
Торги відмінено
130 405.82
UAH з ПДВ
Номер:
8febaa991d76484f98b04b4f030abfa6
Внутрішній номер закупівлі:
29641820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-011892-a
Замовник:
ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545005
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, місто Гайворон, вулиця Заводська, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Князева +380960099908 gpal1924@ukr.net http://gpal-35.pp.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 405.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 16:29 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 16:29 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 14:22
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4da491e77fd44e08ab60c662dc0eb08f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень
Період оскарження:
25.06.2026 09:56 - 06.07.2026 00:00
Дата опублікування:
25.06.2026 09:56
Дата виконання:
06.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴130 405.82 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки