-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки ДГ (13-50), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-011449-a
Завершена
157 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
961cc1041613457b8716d91707cf86c6
Внутрішній номер закупівлі:
29641376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-011449-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057061
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, місто Гайворон, вулиця Свободи будинок 1/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Качур +380977567650 kachurliliia@ukr.net https://gayvoron.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 16:12 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 16:12 - 02.07.2026 17:00
Аукціон:
з 03.07.2026 14:29
Період кваліфікації:
02.07.2026 17:00 - 03.07.2026 16:06
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 000.00 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки ДГ (13-50), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015