-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-010592-a
Послуги зі збирання, перевезення та оброблення медичних відходів
Торги не відбулися
67 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ee2731b836d24eea8c4ba7235ae34f42
Внутрішній номер закупівлі:
29640522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-010592-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександра Бондаренко +380487507282 o.bondarenko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
67 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 15:44 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 15:44 - 03.07.2026 12:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 500.00 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами