-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта (НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-007613-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
09d90dfa9ce5496bba6670e53c0bf446
Внутрішній номер закупівлі:
29637555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-007613-a
Замовник:
КНП "Ярмолинецька багатопрофільна лікарня" Ярмолинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004574
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, вулиця Шевченка 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денисюк Тетяна Іванівна +380977777308 denysuk0204@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 14:29 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 14:29 - 02.07.2026 18:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:06
Період кваліфікації:
02.07.2026 18:00 - 06.07.2026 11:49
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта (НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта)