-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-007159-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 23 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 23 робочих дні
910 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75a992ebc38449d7ac96de3cce8eaae8
Внутрішній номер закупівлі:
29637104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-007159-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38817188
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, місто Гайворон, ПЛОЩА ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Сіденко +380525450266 yan-net@ukr.net https://gayvoron-c.pmsd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
910 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:46 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:46 - 20.07.2026 20:00
Аукціон:
31.07.2026 11:55 - 31.07.2026 12:24
Період кваліфікації:
з 31.07.2026 12:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴910 000.00 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне