-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щомісячна електронна комунікаційна послуга постійного доступу до мережі Інтернет без обмеження обсягу трафіку з гарантованою швидкістю
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006890-a
Завершена
10 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
baf58e0d986a454391e0dbde2d92ab85
Внутрішній номер закупівлі:
29636841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006890-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31387149
-
Адреса:
08342, Україна, Київська область, Бориспільський р-н, с. Ревне, вул. ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Ладогубець +380662221585 support@iserko.koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
10 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щомісячна електронна комунікаційна послуга постійного доступу до мережі Інтернет без обмеження обсягу трафіку з гарантованою швидкістю
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ВОЛЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24251847
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
10 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2026 13:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cef5396222974b35aa22aa13ff4fd04a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-24-006890-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ВОЛЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24251847
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
9345/26
Сума договору:
10 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.06.2026 13:34
Статус:
Підписаний