• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів загального призначення

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) Найближчий код ДК, що відповідає номенклатурним назвам 50110000-9

Завершена

85 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 58317c74198e467da9f5b453c975c5c2
Внутрішній номер закупівлі: 29636478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-006528-a   
Замовник: Військова частина 2161
Контактна особа: Шуляк Данило Русланович 380506533920 DShuliak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 85 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 13:16 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 13:16 - 02.07.2026 15:00
Аукціон: з 03.07.2026 13:26
Період кваліфікації: 02.07.2026 15:00 - 06.07.2026 10:20
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 750.00 1