-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки та маніпулятори типу “миша”.
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006058-a
Завершена
4 366 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
3545c35521c7436cb92260fdcc666158
Внутрішній номер закупівлі:
29635996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006058-a
Замовник:
Військова частина Р9025
×
-
Код ЄДРПОУ:
07902616
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Афанасьєв Дмитро 380639595112 afanasyev-dv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 366 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:51 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:51 - 04.07.2026 10:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:18
Період кваліфікації:
04.07.2026 10:00 - 13.07.2026 12:33
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 366 200.00 Ноутбуки та маніпулятори типу “миша”.