-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005924-a
Торги не відбулися
28 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b3f01969f274bfc8607b49863b45378
Внутрішній номер закупівлі:
29635868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005924-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:47 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:47 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 900.00 Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення